KategoriePromocja! Atrakcyjne ceny i tańsza wysyłka produktów marki Ospel!

Promocja! Atrakcyjne ceny i tańsza wysyłka produktów marki Ospel!

Nadchodząca jesień zaowocowała głębokimi zmianami w naszym sklepie, także w obrębie całego asortymentu marki Ospel! Polecamy zapoznać się z pełną, niezwykle atrakcyjną cenowo ofertą produktów marki tego producenta, dostępną TUTAJ.

Korzystne rabaty obowiązują na wszelkiego rodzaju asortyment - od gniazdek, przez łączniki aż po akcesoria do każdej serii. Dzięki temu, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli planujesz remont bądź przebudowę instalacji elektrycznej - to najlepszy moment na zaopatrzenie się w produkty marki Ospel!To jednak nie koniec! Przy zakupie dowolnych produktów marki Ospel, koszta wysyłki ulegają obniżeniu! Przy płatności przelewem i płatności online, cena za wysyłkę będzie wynosiła zaledwie 14,14 zł w miejsce dotychczasowych 17,99 zł.

Dzięki temu, oszczędzają Państwo pieniądze, a w ramach zaoszczędzonego budżetu, warto rozważyć zakup dodatkowych produktów do danych serii, takich jak:

gniazdo impresjaAkcent łącznik pojedynczy
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
PRZEJDŹ DO PRODUKTU
PRZEJDŹ DO PRODUKTUFirma Ospel to działający od sześćdziesięciu lat, jeden z liderów branży elektroinstalacyjnej na naszym rynku. Oferta firmy rozciąga się od łączników, gniazdek podtynkowych i natynkowych, przez dzwonki, przedłużacze i wtyczki, aż po puszki instalacyjne oraz innego rodzaju asortyment i akcesoria elektroinstalacyjne. Produkty marki Ospel to gwarancja najwyższej jakości, o czym świadczą rzesze zadowolonych klientów nie tylko w Polsce, lecz także poza naszymi granicami - firma prowadzi eksport do większości krajów europejskich, a nawet i poza granice kontynentu, w takie miejsca jak Egipt!

Tagi: Promocja ospel
Scroll