Piorunochrony / osprzęt odgromowy

Wyszukiwarka produktów (51 produkty)

  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 50 produktów

OSPRZĘT ODGROMOWY

Jednym z największych zagrożeń dla bezpieczeństwa ludzi i instalacji elektrycznych są trudne warunki pogodowe. Gwałtowne burze z silnymi wyładowaniami elektrycznymi potrafią doprowadzić do niewyobrażalnych szkód. Chęć zabezpieczenia swojego mienia oraz życia jest głównym czynnikiem, dla którego klienci sięgają po osprzęt odgromowy. Nasz sklep wychodzi na przeciw potrzebom konsumentów i chcąc dbać o ich bezpieczeństwo, oferuje szeroką gamę produktów w zakresie instalacji odgromowych i piorunochronów.

Uziomy i iglice

W naszym asortymencie znajdują się uziomy pionowe przeznaczone do wkopania w ziemię na dużą głębokość, prostopadle do powierzchni. To właśnie one umożliwiają bezpieczne rozładowanie energii elektrycznej w glebie. Ponadto, w ofercie znajdują się iglice kominowe, montowane na dużych wysokościach. Ich celem jest bezpieczne ściągnięcie na siebie wyładowania elektrycznego i przekazanie energii dalej.

Bednarki ocynkowane

Istotnym elementem każdej instalacji odgromowe są bednarki, spełniające rolę przewodów uziemiających oraz uziemienia otokowego. Wszystkie bednarki dostępne w naszym sklepie są ocynkowane, sprzedawane są w krążkach i wysyłane za pomocą palety. Ze względu na dużą wagę produktu, celem ustalenia dokładnych kosztów wysyłki, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi.

Uchwyty i złącza odgromowe

Celem dopełnienia oferty osprzętu odgromowego, oferujemy różnego rodzaju uchwyty odgromowe i złącza, dopasowane do potrzeb konsumenta. Wśród produktów, znaleźć można zarówno uchwyty dachowe, gąsiorowe jak i uchwyty na rurę, dzięki czemu będzie możliwy montaż instalacji odgromowej na każdej powierzchni. Dodatkowo, szeroki wybór złącz odgromowych umożliwi łączenie każdego rodzaju przewodu odgromowego według potrzeb konsumenta.

Bezpieczeństwo i jakość

Wszystkie oferowane produkty pochodzą od najlepszych producentów na rynku, dzięki czemu posiadają one gwarancję najwyższej jakości. Produkty te są sprawdzonymi rozwiązaniami, zapewniającymi bezpieczeństwo, chroniąc zarówno bezpośrednio od wyładowań energetycznych jak i przepięć w instalacji elektrycznej, będących skutkami uderzeń piorunów.

Scroll