Źródła światła i oprawy

  • slide

Źródła światła

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą źródeł światła. Bogaty asortyment żarówek, lampek i innych pozwoli na wybranie idealnego rozwiązania dla domu, firmy oraz przestrzeni publicznej.
Wśród naszych produktów znajdą Państwo klasyczne żarówki: świetlówki, coraz popularniejsze żarówki energooszczędne, a także żarówki halogenowe. Te sprawdzą się do zastosowania w domu, a także i przedsiębiorstwach.
W kategorii oświetlenia specjalistycznego oferujemy Państwu żarówki wstrząsoodporne oraz oświetlenie uliczne i parkowe, w tym: słupki, złącza słupowe, klosze oraz oprawy.
Nasza firma ma w asortymencie szeroki wachlarz takich produktów jak lampy i lampki. Zapewniamy bogaty wybór lamp i lampek w wielu stylach — tak, by pięknie prezentowały się w każdym pomieszczeniu, niezależnie od jego aranżacji oraz przeznaczenia.
 Nie zabraknie także zapłonników, zasilaczy, naświetlaczy, czujników, paneli, opraw, czy żarników.
Dzięki intuicyjnemu menu szybko wyszukają Państwo interesujący produkt kierując  się takimi parametrami jak: kategoria, producent, zakres cenowy, trzonek, moc i barwa światła.
Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty i zakupów w naszej hurtowni. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego zamówienia można składać przez telefon, a także przez Internet bez konieczności zakładania konta. U nas kupuje się szybko i przyjemnie!
Wyświetl 1 - 30 of 270 produktów
Scroll