Źródła światła i oprawy

  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 96 produktów

Źródła światła i oprawy

Światło jest kluczowym elementem w każdym budynku. Często poświęcamy wiele czasu na to, by wszystkie pomieszczenia były odpowiednio oświetlone. Odpowiednia barwa, moc żarówki - jest wiele czynników, które wpływają na nasz dobór źródeł światła. W związku z tym, prezentujemy naszą szeroką ofertę na źródła światła i oprawy, w której znajdują się rozwiązania na każdą okazję.

Gwint i moc

Posiadamy zarówno żarówki jak i oprawy na różnego rodzaju gwinty. Począwszy od najbardziej popularnych, takich jak E-14 i E-27, aż po trzonki halogenowe typu GU10 i świetlówki z trzonem G13. Do tego, oferujemy żarówki różniące się mocą - od małych żarówek 1,5W aż po mocno świecące żarówki 15W. Oferujemy więc pełen zakres produktów, we wszelkich kombinacjach.

Barwa i kształt

Nasze żarówki posiadają również różnego rodzaju kształty, by jak najbardziej dopasować się do gustu klientów. Obok popularnych żarówek kulek i świeczek, dostępne są też podłużne świetlówki i płaskie halogeny. Dla bardziej wymagających dostępne są też niestandardowe kształty. Do tego, nasze produkty dostępne są w pełnym spektrum barwy - od barwy dziennej i ciepło-białej, aż po chłodno-białą i neutralną białą. Dzięki temu, każdy może odnaleźć żarówkę bądź lampę emitującą takie światło, jakie lubi najbardziej.

Technologia LED

Na specjalną uwagę zasługuje duża oferta lamp w technologii LED. Ta energooszczędna, dobra dla środowiska technologia w błyskawicznym tempie opanowała rynek i stała się jednym ze standardów wśród źródeł światła. Nasza oferta obejmuje kompleksowo lampy LED, sterowniki, klosze, a także taśmy LED i lampki sygnalizacyjne.

Oprawy

Wśród opraw dostępnych w naszym sklepie, znajdują się różnorodne produkty wielu cenionych producentów. Oprócz standardowych oprawek ceramicznych, posiadamy też plafony i oprawy kanałowe. Szeroka paleta kolorów oraz różnorodność materiałów sprawia, że każdy klient poszukujący oprawy, znajdzie odpowiednią dla siebie.

Oświetlenie niestandardowe

Oferujemy też produkty z zakresu oświetlenia specjalistycznego, takiego jak lampki kompaktowe czy lampki sygnalizacyjne o różnych soczewkach. Oprócz tego, posiadamy bogatą ofertę naświetlaczy o różnej mocy. Do tego, oferujemy oprawy i klosze dla oświetlenia ulicznego, a także dedykowane im tablice bezpiecznikowe.

Scroll