Aparatura elektryczna

Wyszukiwarka produktów (5367 produkty)

Cena

0 zł - 100845 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kategorie

Zresetuj tę grupę
  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 5411 produktów

Aparatura elektryczna

Kategoria produktów obejmuje różnego rodzaju aparaturę elektryczną, w tym aparaturę modułową, rozłączniki izolacyjne czy źródła zasilania. W obrębie kategorii znajdziemy produkty różnych producentów, w tym pełną ofertę aparatury marki Hager. Jest to producent będący liderem na rynku aparatury elektrycznej, a w naszej ofercie znajdują się najnowsze produkty, oferujące nowoczesne, zaawansowane techniczne rozwiązania.

Rozłączniki i wyłączniki

W ofercie naszego sklepu, posiadamy szereg rozłączników i wyłączników, wchodzących w skład aparatury modułowej, a których celem jest ochrona sieci przed zwarciem i przeciążeniem elektrycznym. Towary są zróżnicowane pod kątem technicznym, więc z pewnością każdy odnajdzie coś odpowiedniego dla swojej instalacji.

Przekaźniki i styczniki

Wśród aparatury elektrycznej polecamy także szeroki wachlarz różnorodnych przekaźników. Pośród nich wyróżnić można m.in. przekaźniki czasowe, instalacyjne, interfejsowe, miniaturowe i nadzorcze. Stosowane są one do sygnałów niskoprądowych, lecz posiadamy także bogatą ofertę styczników do instalacji silnoprądowych. Dzięki temu, nasza oferta jest uniwersalna a oferowane towary na tyle różnorodne, by móc odnaleźć najlepiej dopasowane rozwiązanie.

Źródła zasilania

Oferujemy także różnego rodzaju zasilania światła, w tym transformatory, przekładniki prądowe oraz zasilacze. Wszystkie wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od renomowanych producentów. Stanowi to gwarancję działania produktu oraz jakości jego wykonania.

Akcesoria

Jeśli jest potrzebny element, który nie pasuje do pozostałych kategorii, warto zajrzeć do działu z akcesoriami. Znajdują się w nich wszelkiego rodzaju produkty przydatne przy różnego rodzaju aparaturach. Dzięki temu, można kompleksowo wyposażyć się nie tylko w produkty aparatury elektrycznej, lecz też wszelkiego rodzaju towary komplementarne.

Scroll