System rur osłonowych

  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 93 produktów

System rur osłonowych

W naszej ofercie znajduje się nowoczesny system rur, który osłania kable energetyczne i telekomunikacyjne - zarówno w ziemi oraz na otwartych przestrzeniach. Zapewniamy wysoką jakość produktów, szeroką funkcjonalność oraz dużą wytrzymałość na czynniki zewnętrzne dzięki zastosowanym materiałom.

Rury karbowane

Wśród oferowanych przez nas produktów, znajdują się rury karbowane QRK, sprzedawane w odcinkach sześciometrowych, oraz rury karbowane QRK FLEX, sprzedawane w krążkach po 25 i 50 metrów. Wszystkie rury są wykonane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 61386-24 oraz dostarczane ze złączką i linką ułatwiającą zaciąganie przewodów.

Rury gładkie

Pośród rur gładkich, oferujemy między innymi rury przepustowe z kielichem typu QRG, rury osłonowe dzielone typu QRD oraz rury gładkościenne na przestrzenie otwarte QRG UV. Większość rur sprzedawana jest w odcinkach po trzy i sześć metrów. Wszystkie rury pochodzą od producenta Q-SYSTEMS, który gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów. Ich długa obecność w branży sprawia, że produkty tego producenta są jednymi z najbardziej pożądanych na rynku rur osłonowych.

Złączki i kolanka

Ponadto, w naszym asortymencie znajduje się szeroki wachlarz asortymentów do zastosowania przy systemie rur osłonowych. Wśród oferowanego asortymentu znajdują się złączki i kolanka do wszelkiego rodzaju rur, co umożliwi bezproblemowe łączenie i montaż systemu.

Peszle

Poza standardowymi rurami, posiadamy też peszle, czyli rury instalacyjne, karbowane, giętkie, sprzedawane w kręgach. Produkty te mają swoje zastosowanie przy instalacjach kablowych, stanowiąc osłonę przewodów przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki nim, możliwy jest bezproblemowy dostęp do kabli, dzięki czemu w łatwy sposób można usunąć wszelką awarię.

HDPE

Produkty z naszego asortymentu rur wykonane są z polietylenu HDPE, dzięki czemu są one odporne na temperatury - ujemne oraz dodatnie, przy czym zachowują jednak swoją elastyczność, co sprawia, że są idealne do montażu w warunkach terenowych.

Scroll