System rur osłonowych

Wyszukiwarka produktów (39 produkty)

Cena

0 zł - 675 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kategorie

Zresetuj tę grupę
  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 39 produktów

SYSTEM RUR OSŁONOWYCH

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemów rur osłonowych. Bogaty asortyment rur, złączek i kolanek pozwoli na wybranie idealnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.
Wśród naszych produktów znajdą Państwo rury karbowane w odcinkach, rury karbowane w kręgach QRK Flex, rury gładkościennie QRG, rury dzielone QRD, rury mostowe QRM, a także złączki do rur przepustowych, karbowanych oraz złączki proste i złączki redukcyjne QZS. Nie zabraknie także kolanek: do rur gładkościennych i rur karbowanych QKK.
Zapewniamy nowoczesny system rur, który osłania kable energetyczne i telekomunikacyjne -zarówno w ziemi oraz na otwartych przestrzeniach.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz rur osłonowych, złączek i kolanek. Produkty z naszego asortymentu rur wykonane są z polietylenu HDPE, dzięki czemu są one odporne na temperatury - ujemne oraz dodatnie, przy czym zachowują jednak swoją elastyczność, co sprawia, że są idealne do montażu w warunkach terenowych.
Dzięki intuicyjnemu menu szybko wyszukają Państwo interesujący produkt kierując  się takimi parametrami jak: kategoria, producent oraz cena.
Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty i zakupów w naszej hurtowni. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego zamówienia można składać przez telefon, a także przez Internet bez konieczności zakładania konta. U nas kupuje się szybko i przyjemnie!
Scroll