Rozdzielnice i obudowy

Wyszukiwarka produktów (3369 produkty)

Cena

0 zł - 26070 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kategorie

Zresetuj tę grupę
  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 3367 produktów

ROZDZIELNIE I OBUDOWY

Rozdzielnie stanowią punkt centralny każdej instalacji elektrycznej. Stosowane są wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z zasilaniem linii elektrycznych - począwszy od budynków mieszkalnych, kończąc na olbrzymich placach budowy. Ich głównym zadaniem jest rozdział energii, a w ich wnętrzach znajdują się moduły chroniące linie elektryczne przed przepięciami, obciążeniem i porażeniem energią elektryczną. Z tego względu, oferujemy rozdzielnice i obudowy o wyjątkowo odpornych konstrukcjach, wykonane przez najlepszych producentów na rynku, gwarantujących niezawodność i jakość produktu.

Rozdzielnie podtynkowe i natynkowe

Wśród naszych produktów można wyróżnić przede wszystkim dwie kategorie rozdzielnic - natynkowe oraz podtynkowe. Pierwsze z nich, montowane są we wnęce ściany. Dzięki temu możliwa jest znaczna oszczędność miejsca. Jeśli z jakichś przyczyn montaż takiej rozdzielnicy jest niemożliwy, wtedy stosowany jest wariant natynkowy - rozdzielnica mocowana jest bezpośrednio do ściany. Oferujemy towary w każdym możliwym wariancie, również hybrydowym - tego typu rozwiązanie umożliwia montaż rozdzielnicy zarówno podtynkowo jak i natynkowo.

Rozdzielnie hermetyczne

Jeśli rozdzielnica będzie wystawiona na trudne warunki pogodowe lub znajdować się będzie w pomieszczeniu o wysokiej wilgotności, warto zainteresować się kategorią rozdzielnic hermetycznych. Są to produkty o wysokim i zróżnicowanym stopniu ochrony IP. Wśród nich, wyróżnić należy produkty najnowszej generacji takich marek jak Karwasz czy Hager - są to towary najwyższej klasy, z gwarancją jakości producenta.

Osprzęt do rozdzielnic

Poza pełnymi rozdzielniami, nasz sklep zajmuje się dostarczaniem także poszczególnych części do rozdzielnic. Jeśli więc uszkodzone zostały drzwiczki bądź potrzebny jest konkretny element montażowy rozdzielnicy - w naszym sklepie z pewnością znajdzie się odpowiedni produkt. Oferujemy także pełny osprzęt do rozdzielnic marki Hager. Posiadacz rozdzielnicy tego producenta, może zaopatrzyć się u nas w pełen przekrój akcesoriów i wymienić każdy element swojej rozdzielni.

Zamki z kluczykiem

Częstym problemem, z jakim stykają się nasi klienci, są uszkodzone zamki bądź zagubione kluczyki do rozdzielnic. Wychodząc na przeciw ich potrzebom, poszerzyliśmy ofertę sklepu o wszelkiego rodzaju zestawy zamków z kluczykiem, w tym o takie produkty jak zamek z kluczykiem 1333 będący jednym z najpopularniejszych modeli w rozdzielnicach marki Karwasz. Innym produktem cieszącym się dużą popularnością jest klucz zapasowy do zamków FZ531N+FZ533N 1333 marki Hager - każdy kto zagubił klucz do rozdzielnicy marki Hager, bądź potrzebuje zapasowego, powinien koniecznie sprawdzić ten produkt.

Scroll