Osprzęt montażowy

  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 447 produktów

OSPRZĘT MONTAŻOWY

Nasz sklep oferuje szeroką gamę produktów z kategorii osprzętu montażowego. Dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do ukończenia instalacji elektrycznych, takie jak puszki instalacyjne pod gniazdka i łączniki czy złączki do przewodów. Dzięki nam, każda inwestycja będzie zaopatrzona w cały najważniejszy osprzęt, potrzebny przy finalizacji projektów i nie tylko.

Puszki i listwy

W naszym asortymencie znajdują się najlepszej jakości puszki instalacyjne i listwy, konieczne przy wszelkich inwestycjach. Dostępne są zarówno puszki natynkowe jak i podtynkowe, a także m.in. puszki podłogowe czy puszki hermetyczne. Do tego, w naszej ofercie dostępne są listwy i kostki zaciskowe wszelkiego typu.

Złączki

Polecamy zaznajomić się z ofertą złączek instalacyjnych firmy Wago. Firma ta, będąca liderem na rynku, oferuje nowoczesne i nowatorskie rozwiązania, przez co jej produkty są absolutnym hitem sprzedażowym wśród osprzętu montażowego. Oferowane złączki występują w wersjach od dwu- aż do pięcioprzewodowych, dzięki czemu posiadają szereg możliwych zastosowań zarówno w instalacjach w małych budynkach, jak i w dużych halach.

Rury termokurczliwe

Niesłabnącą popularnością cieszą się także rury termokurczliwe, niezbędne przy okablowaniu instalacji elektrycznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe rury termokurczliwe o różnorodnym przekroju, jak i specjalne rury termokurczliwe z klejem. Poza różnorodnością przekrojów oferujemy też rury w pełnej palecie barw, dzięki czemu w łatwy sposób można dobrać rurę termokurczliwą pod kolor instalacji.

Osprzęt kablowy i akcesoria

Poza rurami termokurczliwymi, dysponujemy wszelkiego rodzaju osprzętem kablowym, który usprawnia montaż przewodów instalacji elektrycznej. Poza zestawami montażowymi, dysponujemy szeroką ofertą końcówek kablowych i złączek cienkościennych. Do tego, w naszym sklepie znajdują się także pozostałe akcesoria z zakresu osprzętu montażowego.

Scroll