Narzędzia i mierniki

Wyszukiwarka produktów (523 produkty)

Cena

135 zł - 150 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kategorie

Zresetuj tę grupę
  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 513 produktów

Narzędzia i mierniki

Kategoria ta stanowi podstawę pracy wielu ludzi i związana jest z ich codziennością. Jako sklep internetowy staramy się zaspokajać wszelkie potrzeby, zwłaszcza te, które wynikają z codziennego życia. Oferowane przez nas narzędzia kierowane są dla wszystkich grup odbiorców - od profesjonalistów i monterów, aż po hobbystów-amatorów, którzy dorywczo zajmują się majsterkowaniem. Szeroki wachlarz produktów sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć odpowiednie narzędzie na odpowiednią okazję.

Narzędzia ręczne

Najpopularniejszym typem narzędzi oferowanym w naszym sklepie są wszelkiego rodzaju narzędzia ręczne. Wśród naszych produktów znaleźć można między innymi szczypce, młotki, piły, noże, wkrętaki oraz specjalistyczne narzędzia monterskie. Wszystkie produkty są wykonane z najlepszych materiałów, gwarantując ergonomię pracy i wytrzymałość.

Mierniki

Wśród produktów stosowanych na co dzień w pracy przy instalacjach elektrycznych nie może zabraknąć mierników. Oferujemy mierniki, testery napięcia oraz multimetry. Wysoka jakość wykonania i nowoczesne rozwiązania gwarantują dokładność pomiarów, a dzięki atrakcyjnej cenie, produkty te znajdują się w zasięgu wszystkich klientów - od profesjonalistów, po hobbystów.

Praski i zaciskarki

Niesłabnącą popularnością cieszą się praski i zaciskarki dostępne w ofercie naszego sklepu. Wśród prasek wyróżnić można praskę do złączy fotowoltaicznych MC 4, będącą hitem sprzedaży ze względu na wyjątkową jakość oraz użyteczność wśród narzędzi do fotowoltaiki. Polecamy jednak zaznajomić się także z pozostałą, bogatą ofertą prasek i zaciskarek, które z pewnością zaspokoją każdą potrzebę.

Zestawy i pozostałe akcesoria

Wśród naszej oferty wyróżnić można zestawy narzędziowe i skrzynki, będące idealnymi kompletami dla profesjonalnych elektryków i monterów. Zestawy oferowane przez nasz sklep są złożone z narzędzi firmy Haupa, która jest jednym z największych producentów, oferujących produkty z najwyższej półki. Do tego, jeśli tylko jest zapotrzebowanie na dodatkowy sprzęt, prosimy o zaznajomienie się z ofertą naszych akcesoriów - należą do nich specjalistyczne produkty, które nie pasowały do pozostałych kategorii. Być może, znajdzie się tam poszukiwany towar, będący rozwiązaniem specyficznego problemu.

Scroll