Trasy kablowe

  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 3630 produktów

TRASY KABLOWE

Trasy kablowe ułatwiają zainstalowanie przewodów, dzięki czemu zapewniają bezawaryjne działanie instalacji elektrycznej, a także są gwarantem szybkiej naprawy w wypadku awarii. Oferowane przez nas produkty są doskonałe do zastosowania przemysłowego. Zapewniamy szeroki wachlarz produktów od renomowanych producentów.

Kanały elektroinstalacyjne

W swojej ofercie posiadamy szereg korytek elektroinstalacyjnych oraz wszelkiego rodzaju akcesoria, potrzebne przy montażu koryt. Poza prostymi kanałami o różnych przekrojach, w naszym sklepie można zaopatrzyć się także w narożniki i końcówki, co ułatwi montaż koryt w każdym pomieszczeniu. Wśród produktów wyróżnić można serię Tehalit marki Hager, w skład której wchodzą najlepsze jakościowo korytka na rynku.

Dławiki

Aby umożliwić dokładne uszczelnienie przewodów, oferujemy szeroki zakres dławnic i dławików. W ofercie dostępne są dławnice o różnym przekroju, co umożliwia dostosowanie produktu do każdego rodzaju kabla. Do tego, oferujemy także dławiki do sieci niskiego napięcia. Dostępne są produkty wykonane z różnego rodzaju materiałów - zarówno z tworzywa sztucznego, gumy jak i z metalu.

Materiały izolacyjne

W naszej ofercie nie może także zabraknąć takich materiałów jak taśmy izolacyjne. Oprócz taśm typu Temflex, które mogą być wykorzystywane przy izolacji do 600V, posiadamy także taśmy typu Scotch oraz wiele innych, w tym mniej popularnych typów taśm izolacyjnych. Ponadto, wśród materiałów izolacyjnych oferujemy palczatki termokurczliwe firmy Radpol, o wysokiej odporności na czynniki zewnętrzne, odporne na prądy pełzające i erozję.

Opaski kablowe

Do najbardziej popularnych elementów tras kablowych bez wątpienia należą opaski kablowe, dostępne w naszym sklepie w szerokiej gamie długości i szerokości. Oprócz popularnych, domowych trytytek oferujemy szerokie opaski kablowe, idealne do rozwiązań przemysłowych. Największymi producentami, dostarczającymi opaski do naszych magazynów, są firmy Pawbol i Scame, których produkty odznaczają się wysoką jakością i uniwersalnością zastosowań.

Scroll