Automatyka domowa

Wyszukiwarka produktów (654 produkty)

Cena

0 zł - 26625 zł

Stopień ochrony

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kategorie

Zresetuj tę grupę
  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 649 produktów

Automatyka domowa

Jednymi z najbardziej prężnie rozwijanych gałęzi branży elektrycznej są różnego rodzaju instalacje inteligentne. Tego typu rozwiązania gwarantują wysoki poziom komfortu oraz wyższe poczucie bezpieczeństwa. Mając to na uwadze, prezentujemy ofertę automatyki domowej, dzięki której zamieszkasz w inteligentnym domu.

Dom zautomatyzowany

Wszyscy, którzy poszukują rozwiązań pozwalających zautomatyzować pracę urządzeń w swoim budynku, znajdą u nas idealne rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się między innymi: ściemniacze, czujniki ruchu, bezdotykowe włączniki i wyłączniki, zegary sterujące i wiele innych urządzeń, umożliwiające automatyzację budynkową. Wszystko to sygnowane markami najlepszych producentów tego rodzaju osprzętu, takimi jak F&F czy Orno.

Nowoczesne rozwiązania

Oferujemy wyłącznie najbardziej wydajne i najlepsze na rynku rozwiązania. Charakteryzują się one wyjątkową efektywnością uzyskaną dzięki nowoczesnym technologiom. Wśród systemów automatyki budynkowej wyróżnić możemy KNX System firmy Hager oraz Exta Life firmy Zamel. Produkty obu producentów są w pełni programowalne i dostosują budynek do wszelkich potrzeb. Wskazane serie oferujemy w przystępnych cenach, dzięki czemu każdy ma szansę doświadczyć technologii przyszłości.

Czujniki dymu i czadu

Zachęcamy, aby poświęcić szczególną uwagę czujnikom dymu i gazu producenta Zamel, które wprowadziliśmy z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa wszystkim, którzy się na nie zdecydują. To najnowsze urządzenia, korzystające z aktualnej technologii i będące nowościami na rynku. Wśród pełnej oferty znajdują się zarówno czujniki tlenku węgla (czadu), czujniki gazu oraz czujniki łączące obie funkcjonalności. Produkty tego i wielu innych producentów są gwarancją jakości i gwarantem najbardziej nowoczesnych rozwiązań technicznych.

Telewizja dozorowa

Chcąc zatroszczyć się o bezpieczeństwo naszych klientów, oferujemy szeroki zakres produktów z kategorii telewizji dozorowej w atrakcyjnych cenach. Te nowoczesne systemy monitoringu pomogą w uniknięciu wielu nieprzyjemnych sytuacji i podniosą komfort codziennego życia. Polecamy pełną ofertę firmy GDE, będącą liderem w dziedzinie telewizji CCTV i monitoringu IP. W ich katalogu znaleźć można najwyższej klasy rejestratory, kamery nagrywające w rozdzielczości HD oraz nowoczesne monitory. Marka GDE jest gwarancją najwyższej jakości produktów, które zadbają o komfort i bezpieczeństwo każdego.

Scroll