Domofony i dzwonki

Wyszukiwarka produktów (4 produkty)

Producent

Cena

75 zł - 135 zł

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kategorie

Zresetuj tę grupę
Wyświetl 1 - 4 of 4 produktów

Domofony i dzwonki

Jednym z najważniejszych akcesoriów w każdym domu jest domofon oraz dzwonek do drzwi. Pełnią one ważne funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i zwiastując przybycie gości. W związku z tym, wśród naszych produktów, można znaleźć bogatą ofertę domofonów i dzwonków, a także szeregu pokrewnych im urządzeń. Wszystkie nasze towary są wykonane z najwyższą precyzją i pochodzą od najlepszych producentów na rynku.

Domofony

Produkty z kategorii domofonów to konieczność w większości lokali mieszkalnych, lecz nie tylko. Oferowane przez nas towary wyróżniają się swoją jakością a także doskonałym designem - od klasycznych unifonów, aż po nowoczesne i atrakcyjne domofony bezsłuchawkowe. Wszystko to sprawia, że każdy znajdzie produkt dla siebie i na każdą okazje.

Wideomofony

Jeśli sama transmisja dźwięku w domofonach nie wystarcza, warto zainteresować się oferowanymi przez nas wideomofonami. Ich funkcjonalność została rozszerzona także o możliwość przesyłania obrazu. Produkty w naszej ofercie wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, które są gwarancją ich jakości. Nasze wideomofony to nie tylko ciekawostka, lecz pełnoprawna, nowa technologia, powoli wypierająca stare rozwiązania.

Interkomy

Wśród produktów oferowanych przez nasz sklep, znajduje się także odpowiednia aparatura dla firm i przedsiębiorstw. To właśnie te dwa podmioty są najczęstszymi klientami, dla których oferowane są interkomy. Warto wyróżnić zwłaszcza interkomy kasowe SD-2006DL+ oraz SD-2006V+ które z powodzeniem znajdą zastosowanie w różnego rodzaju sklepach i instytucjach. Wszystkie nasze interkomy pochodzą od firmy GDE, będącego jednym z najważniejszych dystrybutorów tego typu sprzętu, co gwarantuje jakość wykonania i poprawność działania sprzętu.

Dzwonki

Poza domofonami i interkomami oferujemy także klasyczne dzwonki do drzwi - zarówno w wersji przewodowej jak i bezprzewodowej. Nasze produkty oferują szeroką gamę dźwięków, dzięki czemu z pewnością zadowolimy każde gusta. Ponadto, posiadamy nowoczesne dzwonki o wysokim stopniu szczelności, dzięki czemu bez problemu nadają się do zastosowania w pomieszczeniach wilgotnych, bądź na zewnątrz, bez obawy o ciężkie warunki pogodowe.

Scroll