Kable i przewody elektryczne

Wyszukiwarka produktów (96 produkty)

  • slide
Wyświetl 1 - 30 of 96 produktów

KABLE I PRZEWODY

Zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty kabli i przewodów w naszym sklepie. Bogaty asortyment kabli, linii i przewodów pozwoli na wybranie idealnego rozwiązania dla naszych potrzeb. Wśród naszych produktów znajdą Państwo linie napowietrzne, kable instalacyjne, kable telekomunikacyjne, kable giętkie, kable ognioodporne, kable ziemne energetyczne, przewody sterownicze i przyłączeniowe, przewody grzejne, a także przewody audio.

Kable

W kategorii kabli zapewniamy kable instalacyjne mające zastosowanie do układania na stałe — w tym w urządzeniach elektroenergetycznych. Kable telekomunikacyjne do pracy w sieciach teleinformatycznych, kable giętkie do układania w rurkach instalacyjnych, układach zamkniętych oraz wewnątrz urządzeń elektroenergetycznych i sterowniczych, oraz kable ziemne energetyczne. Nie zapominając o kablach ognioodpornych stosowanych do instalacji wszędzie tam, gdzie musi być zapewnione funkcjonowanie urządzeń w czasie pożaru.

Przewody instalacyjne

W naszej ofercie znajdują się także liczne przewody: począwszy od przewodów sterowniczych i przyłączeniowych, poprzez przewody grzejne, a skończywszy na przewodach audio. Zróżnicowane przekroje i ilości żył sprawią, że każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie. Polecamy zwłaszcza przewody najnowszej generacji marki LAPP Kabel, które dzięki zastosowanym najnowszym rozwiązaniom technologicznym są niesamowicie wytrzymałe i posiadają doskonałe parametry techniczne.

Linie napowietrzne

Nasza firma współpracuje również z firmą ENSTO, dzięki czemu posiadamy w asortymencie także linie nieizolowane i izolowane do 1KV. Jeśli więc jesteś inwestorem i szukasz idealnych rozwiązań dla instalacji linii napowietrznych, oferujemy kompleksowe rozwiązania w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo, posiadamy rozbudowany katalog osprzętu do linii napowietrznych, dzięki czemu w jednym miejscu zakupisz wszystkie istotne elementy Twojej inwestycji.

Wyszukiwarka kabli i przewodów

Nasza wyszukiwarka kabli i przewodów to łatwy i przyjemny sposób na przefiltrowanie wielu pozycji pod specjalistycznym kątem, takim jak ilość żył i ich przekrój, a także materiał izolacji. Umożliwi to zaoszczędzenie czasu i sprawi, że każdy szybko dobierze coś dla siebie w gąszczu propozycji.

Scroll