Kable i przewody

  • slide

KABLE I PRZEWODY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kabli i przewodów. Bogaty asortyment kabli, linii i przewodów pozwoli na wybranie idealnego rozwiązania dla naszych potrzeb.
Wśród naszych produktów znajdą Państwo linie napowietrzne, kable instalacyjne, kable telekomunikacyjne, kable giętkie, kable ognioodporne, kable ziemne energetyczne, przewody sterownicze i przyłączeniowe, przewody grzejne, a także przewody audio.
W kategorii kabli zapewniamy kable instalacyjne mające zastosowanie do układania na stałe — w tym w urządzeniach elektroenergetycznych. Kable telekomunikacyjne do pracy w sieciach teleinformatycznych, kable giętkie do układania w rurkach instalacyjnych, układach zamkniętych oraz wewnątrz urządzeń elektroenergetycznych i sterowniczych, oraz kable ziemne energetyczne. Nie zapominając o kablach ognioodpornych stosowanych do instalacji wszędzie tam, gdzie musi być zapewnione funkcjonowanie urządzeń w czasie pożaru.
Nie zabraknie także przewodów: począwszy od przewodów sterowniczych i przyłączeniowych, poprzez przewody grzejne, a skończywszy na przewodach audio.
Nasza firma ma w asortymencie także linie napowietrzne.
Dzięki intuicyjnemu menu szybko wyszukają Państwo interesujący produkt kierując  się takimi parametrami jak: kategoria, producent, cena, ilość żył i przekrój żył.
Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty i zakupów w naszej hurtowni. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego zamówienia można składać przez telefon, a także przez Internet bez konieczności zakładania konta. U nas kupuje się szybko i przyjemnie!
Wyświetl 1 - 30 of 817 produktów
Scroll