Osprzęt odgromowy

  • slide

OSPRZĘT ODGROMOWY

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą osprzętu odgromowego. Bogaty asortyment pozwoli na wybranie idealnego rozwiązania dla Państwa potrzeb.
Wśród naszych produktów znajdą Państwo: uchwyty, złącza, uziom, bednarki ocynkowane i puszki odgromowe.
Kupią Państwo u nas różnorodne uchwyty: dachówkowy, na rurę, lepik, naciągowe, gąsiorowe oraz uchwyty do pobierania. Do tego dostępne w naszej ofercie są także złącza: krzyżykowe, uziomowe, przelotowe, kontrolne i rynnowe. Nie zabraknie również uziomów, w tym: grotu uziomowego, uziomu składanego przedłużki, a nawet kompletów uziomów  składanych. W naszym asortymencie znajdują się także bednarki ocynkowane służące do wykonywania uziemienia, czy połączeń wyrównawczych. Znajdą u nas Państwo także puszki odgromowe.
W naszej ofercie znajduje się nowoczesny osprzęt odgromowy. Dzięki intuicyjnemu menu szybko wyszukają Państwo interesujący produkt kierując się takimi parametrami jak: kategorie, producent i cena.
Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszej oferty i zakupów w naszej hurtowni. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom, dlatego zamówienia można składać przez telefon , a także przez Internet bez konieczności zakładania konta. U nas kupuje się szybko, tanio i przyjemnie!
Wyświetl 1 - 30 of 60 produktów
Scroll